Ikona Facebooka


”Czytanie jest jak oddychanie, Ja czytam więc czuję, że żyję” Barbara Kawiecka

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj2
Wczoraj0
W tygodniu2
W miesiącu10
Łącznie157878
Szukaj
BIP
Reklama
Reklama
MKiDN
Reklama
Reklama
Współpraca
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon Młodzieżowy DKK ONLINE

Za nami pierwsze spotkanie Młodzieżowego Klubu Książki w formie wideokonferencji.  Tematem naszej dyskusji było opowiadanie "Tajemnica Brokeback  Mountain" autorstwa Annie Proulx.

Jack i Ennis to młodzi i prości mężczyźni, którym udaje się znaleźć  pracę przy wypasie owiec. To właśnie tam się poznają i zaczynają  opowiadać sobie o życiu, jakie dotychczas wiedli. Oboje mieszkają na  wsi,
na zachodzie Stanów Zjednoczonych. Nie należą do osób wykształconych,  ale jak wszyscy ludzie mają swe marzenia i plany na przyszłość.  Niespodziewanie na górze Brokeback rodzi się między nimi uczucie.  Uczucie trudne i nieprzewidywalne w swych skutkach.
Autorka w intrygujący sposób przedstawiła problem homoseksualizmu i  homofobii. Jak potoczyły się och losy? Przeczytajcie sami!
Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki serdecznie zaprasza wszystkich  zainteresowanych ciekawym spędzeniem czasu w miłej atmosferze.

Następne spotkanie online planowane jest na 07.04.2020 (wtorek) godz.14.00 Tematem dyskusji będzie książka autorstwa Érica-Emmanuela Schmitta  "Oskar i Pani Róża". Wszelkich informacji udziela: Edyta Kaputyan (mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. 502-087-085)

 
Kalendarz
Reklama
Katalog on-line
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Academica
Reklama
LEGIMI
Reklama
Trasy
Reklama
Reklama
CZYTAK
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama