Ikona Facebooka


„Biblioteka, biblioteka, tu w kolejce się nie czeka, tysiące książek na nas czekają i do czytania wszystkich zapraszają” Dominika Zielińska

Filie MBP
Nasze multimedia
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Odwiedziny
Dzisiaj2
Wczoraj0
W tygodniu2
W miesiącu10
Łącznie157878
Szukaj
BIP
Reklama
Reklama
MKiDN
Reklama
Reklama
Współpraca
Reklama
Reklama

PostHeaderIcon Tydzień Bibliotek 08.05. - 15.05.2020

Maj to miesiąc, w którym świętujemy Dzień Bibliotekarza (08.05), a Tydzień Bibliotek (08.05-15.05) - akcja promocji czytelnictwa i bibliotek organizowana przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, była zawsze okazją do organizowania wielu ciekawych wydarzeń i spotkań autorskich. Takie plany mieliśmy i w tym roku.... I wcale z nich nie rezygnujemy! Przenosimy nasze propozycje w bezpieczną strefę internetu. Zobaczcie co przygotowaliśmy:

08. maja, godz. 16.00 - premiera kolejnej części serii "Szach i Mat, Mości Królu" - Tomasz Gajewski (oddział dla dorosłych) będzie opowiadał o najważniejszej bierce w grze w szachy - królu.

09. maja, godz. 11.00 - "Poranek z Biblioteką" - Wioleta Adamczyk i Edyta Kaputyan (oddział dla dzieci i młodzieży) zaproponują gry i zabawy dla dzieci (5-12 lat)

11. maja, godz. 18.00 - "Aktywne poznawanie przyrody, czyli co można robić w bibliotece o czym nie wiedziałeś(aś)" - spotkanie w formie webinaru z profesorem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego dr. hab. Stanisławem Czachorowskim (informacje i instrukcja dołączenia do spotkania pod nr tel. 502-087-037)

12.maja, godz. 18.00 - "Made it in Taiwan"- spotkanie autorskie NA ŻYWO z podróżnikiem Arturem Gorzelakiem 

13. maja, godz. 17.00 - "Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki poleca.." - członkowie Klubu opowiedzą o swoich fascynacjach literackich

14. maja, godz. 18.00 - "Budowanie odporności w czasach koronawirusa" - spotkanie online z dr n.med. Edytą Biernat-Kałużą

15. maja, godz. 11.00 - "Biblioteka dla smyka" - Wioleta Adamczyk i jej córka Amelka przedstawią propozycje zabaw dla najmłodszych.

W wydarzeniach będzie można brać udział dołączając do fanów naszego profilu na  facebooku: 
https://www.facebook.com/MiejskaBibliotekaPrzasnysz/

Zapraszamy!


 
Kalendarz
Reklama
Katalog on-line
Reklama
Reklama
Wirtualny Spacer
Reklama
Academica
Reklama
LEGIMI
Reklama
Trasy
Reklama
Reklama
CZYTAK
Reklama
Polecamy też:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama