„MBP w Przasnyszu - róg obfitości klasyki i nowości” Joanna Rupacz

PostHeaderIcon Spotkanie z dr. hab. Stanisławem Czachorowskim

Trwa Tydzień Bibliotek 11 maja zaprosiliśmy Państwa  na spotkanie w formie prelekcji internetowej z możliwością aktywnego udziału w czacie i komentowania oraz zadawania pytań z dr hab. Stanisławem Czachorowskim prof. UWM p.t. „AKTYWNE POZNAWANIE PRZYRODY CZYLI CO MOŻNA ROBIĆ  W BIBLIOTECE A O CZYM NIE WIEDZIAŁEŚ(AŚ)”, nasz gość opowiadał o przyrodzie w małym mieście, o owadach  i roślinach nawiązując do literatury podróży, historii i horroru.

Nawet w czasie izolacji możemy być razem (chociaż oddzielnie)  i wspólnie przygotowywać grę miejską z wykorzystaniem rękodzieła (malowane dachówki, płytki poremontowe) oraz rekwizytów opowiadających o przyrodzie" naszej małej ojczyzny". Pomogą nam w tym nowe technologie: Internet, smartfony, kody QR.

Zmienia się społeczeństwo ,zmieniają się biblioteki, następują zmiany w formie i sposobie  komunikacji. Jeśli ktoś z Państwa nie mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu  relacja dostępna na youtube link.

Projekt „Recepta na szczęście”
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.